O Salvum LAB

Dostarczamy klientom nowoczesne i skuteczne produkty - wyroby medyczne, suplementy diety, dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego.

Ponad 10 lat temu, kiedy podejmowaliśmy decyzję o rozpoczęciu projektu pod nazwą Salvum postawiliśmy przed sobą jeden cel – stworzenie firmy, która będzie dostarczać swoim klientom nowoczesne i skuteczne produkty.

Wytwarzamy produkty, co do których będziemy absolutnie pewni, że spełniają najwyższe standardy jakościowe. Tej idei pozostaliśmy wierni do dzisiaj. Produkty wprowadzane na rynek wytwarzane są przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych składników charakteryzują się  wysoką czystością oraz odpowiednią standaryzacją, która gwarantuje ich dużą skuteczność. Staramy się ponadto, aby jak najwięcej składników było zgodnych z  Farmakopeą Europejską.[1]

W trosce o zdrowie

Produkty Salvum Lab to unikalna receptura szczegółowo opracowana przez specjalistów.

Ponad 60 skutecznych suplementów diety pozwalających cieszyć się pełnią zdrowia. Dużo wysiłku wkładamy w to, aby nasze produkty były jak najbardziej przyjazne i funkcjonalne dla pacjenta. 

Nasi klienci to ludzie, którzy, podobnie jak my, mają świadomość jak ważny jest zdrowy tryb życia. Dlatego też uznaliśmy, że zasługują na to, by otrzymać nie tylko najlepsze składniki, ale i fachową opiekę. Apteki, które prowadzą dystrybucję produktów Salvum otrzymują także nasze wsparcie merytoryczne oraz przechodzą szkolenia produktowe. W rezultacie oferujemy klientowi nie tylko wyjątkowe produkty, ale również opiekę farmaceutyczną.

Doświadczenie

Od ponad 10 lat dostarczamy swoim klientom nowoczesne i skuteczne produkty.

Zaufanie

Jesteśmy dumni, że tysiące pacjentów, którzy stosują nasze produkty każdego dnia, cieszą się z korzyści, jakie dostarczają im nasze suplementy. 

Najwyższe standardy

Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w warunkach znacznie przewyższających wymagania GMP, a także zgodnie z wytycznymi mającymi zastosowanie dla produkcji leków.

Dystrybucja

 Apteki, które prowadzą dystrybucję produktów Salvum otrzymują także nasze wsparcie merytoryczne oraz przechodzą szkolenia produktowe.

Jakość

Nasze produkty wytwarzane są przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych składników, pozyskiwanych z najbardziej zaufanych źródeł.