Home Feminovit+DHA

Feminovit + DHA

suplement diety

kompozycja witamin, minerałów oraz DHA stworzona dla wyjątkowego duetu

... Mamy i Maleństwa


Feminovit+DHA - to kompletny skład w jednej kapsułce

  • KWAS FOLIOWY - dawka zgodna z zaleceniami PTG
  • DHA - najwyższa dawka (200 mg)
  • FERRONYL - łatwo przyswajane żelazo elementarne
  • WITAMINA D3 oraz inne najwyższej jakości WITAMINY i MINERAŁY

 

Feminovit + DHA - to optymalna propozycja dla kobiet planujących posiadanie dziecka, poprzez wszystkie etapy ciąży aż do końca okresu karmienia piersią. Feminovit+DHA to preparat wspierający prawidłowy rozwój mózgu, układu kostnego oraz wzroku dziecka. Zawiera wszystkie niezbędne składniki w jednej kapsułce. Wytwarzany jest wg najwyższych standardów produkcyjnych GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Jego innowacyjna formuła opracowana została w oparciu o rekomendacje ekspertów Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Feminovit+DHA doceniły także Mamy przyznając mu w 2013 roku Laur Konsumenta.

 

Składniki zawarte w jednej kapsułce (% Zalecanego Dziennego Spożycia):

 

 

 

Sposób podania i dawkowanie: Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki dziennie w trakcie posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Ważne informacje: Feminovit + DHA powinien być przyjmowany pod nadzorem lekarza. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze poniżej 25oC, chronić przed wilgocią.

 

www.feminovit.pl

 


Stworzone dzięki Joomla!